Frontová linie

Une batterie de gros calibre dans son bunker de béton après les combats.Une des deux casemates de la batterie de Crisbecq avec un canon Skoda de 210 mm.Pour en savoir plus : http://perso.orange.fr/batteries.du.cotentin/crisbecq.htm

Přestože patch 1.0.1 už od 3. května hrajeme, teprve dnes v 17 hodin vyzkoušíme Frontovou linii.

Počínaje od 7. května, 17:00 SELČ vás čtyřtýdenní akce „Frontová linie: cesta ke slávě“ zve k tomu, abyste si probojovali cestu skrz 30 úrovní, počínaje od vojína až po generála, a přitom získávali bonusy, včetně ZK a herních cenností. Bitvy propuknou s vozidly VIII. úrovně na mapě o rozměrech 3 x 3 km. Strategicky je rozdělena na tři fronty a je na ní jeden tým 30 lidí v útoku, který nepřetržitě napadá nepřátelské území, zatímco druhá skupina je v obraně a útoky odráží. Mechanika nového objevení, bojové zálohy a zóny oprav a doplnění — vše navrženo speciálně pro tento režim hry — to už by mělo pořádně okořenit váš zážitek a nabídnout vám strategicky obtížnou alternativu k náhodným bitvám.

A krátké seznámení s novým herním modem nabídne video z YT kanálu World of Tanks Europe (v pravo dole si můžete zapnout české titulky).

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď