Grand Battle Royale na Sandboxu

Update: WG nakonec 1. dubna prohlásil GBR za apríl, čtěte tedy článek touto optikou. 

Začátkem tohoto týdne se na fórech a sociálních sítích vynořily zprávy o novém režimu hry s názvem „Grand Battle Royale“. Popravdě to byl celou dobu náš plán. APRÍL! Dostali jsme vás? Ne? Nuže, i pokud jste neuvěřili, že by „Grand Battle Royale“ byla skutečná věc, tak to neznamená, že byste je neměli vyzkoušet! Ve skutečnosti vám doporučujeme, abyste je rozhodně vyzkoušeli. 

Testovací verze WoT, tzv. Sandbox, dnes obdržela nový velký patch. Jeho jediným obsahem je testování nového herního modu, nazvaného Grand Battle Royale.

Battle royale je typ hry, kdy jsou hráči náhodně rozmístěni na mapu a bojují všichni proti všem. Aby to bylo zajímavější, mapa se zmenšuje, tak, že se postupně „odkrajují“ mapové čtverce směrem od krajů k prostředku. Po mapě jsou rozmístěné různé bonusové bedny, které obnovují hitpointy, obsahují moduly apod. Podobnou funkci plní vraky soupeřů a občas nad mapou proletí letadlo a na padáku shodí zásoby. Asi není nutné dodávat, že poslední přeživší tank vyhrává. Bitva v našem případě trvá 25 minut a soupeřů máte rovných 39.

Mapa je poměrně členitá a nemůžu říct, že by se mi nelíbila. Mod je ale opravdu v rané fázi testování. Občas chybí textury, některé stavby mají zjednodušený model a tankům chybí kamufláž. Také někdy po výstřelu zůstává vidět dráha střely, která se ale časem rozplyne. Těžko říct, jestli je to bug nebo featura. Více v galérii (SD verze klienta).

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď