Přepracovaný Charkov

Na supertestu se supertestuje předělaná mapa Charkov (Kharkov). Níže je strojový překlad popisků mapy z webu http://wot-news.com/ a obrázky od tamtéž. Vlastně byste si tam mohli dojít a přeložit si to sami, ale co bych pro vás neudělal.

  1. Centrální náměstí. Počet odjezdů z této části mapy se sníží: budou dva obousměrné příjezdy (označené zeleně na minimapě) a jeden závod na každé straně (vyznačený červeně), který umožní pouze dostat se na náměstí bez možnosti odjezdu. Tato změna by měla snížit počet neočekávaných objíždění z boku nebo výpadů vzadu, protože kontrola výstupu z náměstí bude jednodušší, i když jeden z týmů zcela ignoruje tuto část mapy.
  2. Centrální okresy zůstanou nezměněny. Tato část lokality vytváří pro Charkov zvláštní hratelnost: schopnost provádět bližší boj s různými možnostmi rozvoje událostí. Pokusíme se tuto část mapy uložit, jak ji předtím představili na hlavním serveru.
  3. Městské budovy v blízkosti základen. V této části Charkova odstraníme velké množství nečistot a struktur, které vytvořily nadměrný „labyrint“ a technologické výlety nepohodlně.
  4. Na okraji města. Zde bude z každé strany přidáno několik úkrytů pro ovládání nebo „osvětlení“ otevřené části mapy. Navíc bude existovat možnost požáru ve směru rozvoje měst, aby pomáhali spojencům.
  5. Otevřená část mapy. Více úkrytů z nepřátelského ohně a více bodů, které pomáhají ovládnout tuto část mapy. Tyto změny pomohou mobilním ST a LT používat otevřenou část Charkova, aby se prolomila do základů nebo obejdila soupeře z boku. Také se přidá několik křoví pro „lehké“ nebo požární, ale kvůli malým vzdálenostem mezi soupeři budou tyto pozice spokojeny s riskantními.

Zdroj: http://wot-news.com/

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď