Výměna komunitních managerů

FILE - In this April 26, 1945, file photo, U.S. and Russian troops meet on the wrecked bridge over the Elbe River at Torgau, Germany. The Americans, left, and Russian soldiers are shown as they reach out to grasp each other's hands. The picture is part of an exhibition in Berlin marking the 70th anniversary of the end of World War II. (AP Photo)

Informace pro všechny, kteří jsou stejně opoždění jako já: Ivana_Drago skončila  k 1. červnu jako komunitní manager a na její místo nastoupil Kayi4ek [čti Kájíček]. Kayi4ek je v komunitě hráčů WoT poměrně známý a co se týká hraní tanků a technických znalostí (např. navrhl autonabiják u italů), je o světelné roky dál než byla Ivana. Lze tedy očekávat, že na foru hry budeme dostávat erudovanější odpovědi a snad i požadavky, návrhy a nálady v komunitě buoue lépe sdíleny směrem k WG. 

Příslušné vlákno na foru.

Ahoj tankisté,

už delší dobu se tady na fóru objevují spekulace o tom, že končím v pozici komunitní manažerky. Nevím, odkud tato informace prosákla, ale konečně ji mohu oficiálně potvrdit. Dnes je můj poslední den tady v pařížské kanceláři a u WG.

Čeká na mě nová pracovní výzva, nová země, nové město.

Nebylo to vždy jednoduché a ani vy jste to se mnou neměli vždy jednoduché, ale odcházím s pocitem, že ta doba strávená tady s vámi rozhodně stála za to. Hodně jsem se toho naučila, o lidech, o sobě samé, o herním průmyslu i o fungování velké nadnárodní společnosti. Všech těchto zkušeností, ať už pozitivních či těch negativních, si cením a jsem ráda, že si je odtud mohu odnést.

Jsem také ráda, že jsem se s některými z vás mohla potkat osobně na akcích, které jsme pro vás pořádali.

Přeji vám všem hodně štěstí na bojištích World of Tanks!

Iva


Zdravím všechny,

po sedmiměsíční pauze se vracím ze studeného Minsku do slunné Paříže. Pro ty, kteří mě neznají, jsem Kayi4ek (Kájíček, Kája, Kaya) a před téměř třemi lety jsem začal pracovat pro Wargaming jako Community Coordinator, poté jako Community Product Specialist pro WoT a nakonec jsem se dostal až ke zdroji do Minsku, kde jsem se stal Game Producerem pro WoT. Pobyt v Minsku pro mě byl obrovskou pracovní i osobní zkušeností, kterou chci maximálně využít při komunikaci s vámi a také chci přispět komunitě a našemu týmu při optimalizaci a budování co nejlepšího vztahu s vámi, na který nebude hrdá jen naše společnost, ale hlavně vy hráči. Měl jsem možnost pracovat se skvělými lidmi, kteří jsou pro hru zapálení a jejich koníček se stal prací. Hodně zkušeností mi také přinesla práce se dvěma dalšími producenty, kteří měli dohromady přes 40 let praxe a do jejich portfolia spadají tituly jako Lemmings nebo série Tomb Raider. Pokud by některé zajímala moje předešlá zkušenost s World of Tanks, v tomto postu můžete najít krátké shrnutí.

Představení bychom měli za sebou a teď k tomu, co vás bude asi nejvíce zajímat. Vracím se zpátky za vámi, protože cítím, že komunita potřebuje někoho, kdo hře rozumí a hraje ji. Aktivně sleduje celkové dění okolo World of Tanks jak v Čechách, tak v zahraničí. Mým největším cílem je to, abychom byli schopni si znovu vybudovat vzájemnou důvěru.

To, co jsem řekl výše, zní jako obrovský závazek. Ale chci investovat všechny svoje síly a zkušenosti, aby se nám to společně podařilo. Bude to velmi těžké, jelikož současná situace na fórech je hodně napjatá kvůli kauze Konvalina. Chtěl bych vás poprosit, abyste byli teď ze začátku malinko shovívaví. Jelikož jsem tuto kauzu sledoval pouze kvůli aimbotu a nesnažil jsem se moc nahlížet do pozadí. Podařilo se mi alespoň aktivně sledovat vlákna na fóru, videa, streamy, příspěvky na sociálních sítích a články na různých serverech. Přehled o celé věci tudíž mám, ale musím si zjistit, jak vše probíhalo zde v Paříži z pohledu  celého týmu. Vlastně většina diskuse od té doby, co jsem včera přišel poprvé do kanceláře, probíhala v duchu této kauzy. Potřebuji jen malinko času, abych se ze začátku aklimatizoval a zjistil si skutečně vše od všech stran.

S přáním krásného dne a přívětivého RNG,
Kayi4ek

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď